Garantisoft Yazılım Destek

Yazılım Destek

 • Garantisoft olarak, son altı yıldır IBM’in AS/400-iSeries/400 ve Microsoft’un Windows & .NET platformları için çözüm ve yazılım temininde liderlik konumumuzu devam ettiriyoruz.
 • Müşterilerimizin daha başarılı olmasına yardımcı olmak için Garantisoft’un Danışmanlık ve Yazılım Hizmetleri departmanı bütünsel yazılım geliştirme hizmetleri sunar. Garantisoft hizmetleri sayesinde projenizi, belirsiz fikirler dizisi aşamasından; problemsiz, pürüzsüz düzgün bir şekilde gerçekleştirilmiş çözümler haline dönüştürebilirsiniz.
 • Garantisoft Danışmanlık ve Yazılım Hizmetleri departmanı kalifiye, RPG sertifikalı, deneyimli, profesyonel bir kadroya sahiptir. Garantisoft’un liderlik yapısıyla birlikte bu kadro sayesinde biz, nerede ve ne zaman olursa size gereken desteği sağlarız.
 • Garantisoft Danışmanlık ve Yazılım Hizmetleri kapsamı:
 • Windows ve Web uygulama prototipi oluşturma
  Garantisoft danışmanları hızlı ve etkili bir şekilde prototiplerinizi ve uygulamalarınızı geliştirebilir. Danışmanlarımız, ihtiyaç duyduğunuz prototipi oluşturmada, yüksek seviyede (high-level) tasarımlardan alt seviyede (low-level) kod yazmaya kadar her rolü/sorumluluğu üstüne alabilir.
  Yüksek seviyede uygulama tasarımı ve mevcut mimari yapının kontrolü
  Garantisoft, uygulama tasarım dokümantasyonunu oluşturma ve mevcut mimari yapı yönetiminin gözden geçirilmesinde size kalifiye mühendisler temin edebilir. Uzmanlarımız, uygulama geliştirme çabalarınız rayından çıkmadan önce problemleri belirleyebilecek, izole edebilecek ve giderebilecektir.
  Uygulama transferi
  Garantisoft danışmanları uygulama ve veri transferinde size yardım edebilir. – ister AS/400-iSeries/400 ortamından Web ortamına, ister Windows ortamından Web ortamına, ister Windows ortamından .Net ortamına olsun veya AS/400-iSeries/400 veri ortamından Microsoft'un SQL Server ortamına transfer olsun, teknik uzmanlarımız başarıya giden yolda yolunuzu bulmanıza yardım edebilir.
  Web sunucusu kurulumu ve hizmete alma
  Network uzmanlarımız Microsoft Web ya da veri tabanı sunucunuzu hızla ayağa kaldırmada ve çalıştırmada size yardım edebilir. Anahtar teslimi sunucu teslimden, kişiye özel müşteri desteğine kadar, yeni network altyapınızı oluşturmada ve süratle hizmete almada her türlü yardıma hazırız.
  Uygulama hizmete alma
  Garantisoft, ister Windows ister Web için olsun, klasik Windows istemci oluşturmadan n-tier uygulama hizmete almaya kadar her türlü uygulamayı başınız ağrımadan kolayca hizmete almada size yardımcı olacak uzmanlara sahiptir.
  Sınıf eğitimi
  Eğitim departmanımız, Garantisoft İstanbul Merkez ofisinde sürekli Visual RPG ürün eğitimi sunar.
  Kişiye özel yerinde eğitim
  Eğitim departmanımız, programlı sınıf eğitimlerine ilaveten, yazılım ekibiniz için kişiye özel yerinde eğitim programı da oluşturabilir.
  Teknik destek
  Garantisoft, yazılım ekibinize uygun seviyede teknik destek için çeşitli teknik destek planlarına sahiptir.
Bizi her yerde takip edin !